Dom, ul. Nałkowskiej

Nałkowskiej, Adamowizna, mazowieckie

  • 1 590 000 zł
  • 138 m²
  • 11 521,74 zł/m²

Zdjęcie

Beata

Skontaktuj się

Dom, ul. Nałkowskiej

Nałkowskiej, Adamowizna, mazowieckie

zaktualizowane:
17 maja 2026

1 590 000 zł

138 m²

11 521,74 zł/m²

Dom, ul. Nałkowskiej

Zaktualizowane: 17 maja 2026

1 590 000 zł 138 m² 11 521,74 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
500 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
2022

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

500 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

2022

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 1 590 000 zł (11 521,74 zł/m²)
  • Charakterystyka domu 138 m², 4 pokoje; stan: dobry (dom pod klucz)
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2022
  •   okna: nowe / wymienione, plastikowe
  • Działka: 500 m²
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Media: prąd, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, własne
  • Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 17.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

Sprzedam bez pośredników. Bliźniak Adamowizna, ul. Z. Nałkowskiej.
Kompletnie wyposażony wyjątkowy dom z dużym tarasem czesciowo zadaszonym, pięknym ogrodem oraz wiatą garażową.
Lokal o powierzchni użytkowej 138 m2, oraz powierzchni działki ok. 500 m2. Położony w budynku jednorodzinnym dwulokalowym. (...)

Agent

Beata

535 043...

535 043 875

535 043 875

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata

535 043...

535 043 875

535 043 875

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Beata

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została