dowolna

Nowe domy Adamowizna

31 ogłoszeń

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

849 900 zł129 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.130 m, położony na przestronnej, pięknej działce w Adamowiźnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

999 900 zł150 m² 6 666 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedsprzedaż Nowe Osiedle Premium pod Grodziskiem. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży Dom - 1/2 Bliźniaka w stanie deweloperskim o powierzchni ok.152 m, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 050 000 zł148 m² 7 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 050 000 zł148 m² 7 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 050 000 zł148 m² 7 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

849 900 zł129 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

849 900 zł129 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

849 900 zł129 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 050 000 zł148 m² 7 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

849 900 zł129 m² 6 588 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:755 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 050 000 zł148 m² 7 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 050 000 zł148 m² 7 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

1 050 000 zł148 m² 7 095 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:490 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

2 790 000 zł220 m² 12 681,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 529 m²

Szanowni Państwo Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość która planowo zostanie oddana w 2 kwartale 2023 roku. Piękny dom o powierzchni ponad 200m2 powstanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

599 000 zł126 m² 4 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Adamowiźnie na działce ok 680m2. Piękna okolica- pod lasem, wśród pięknej zieleni. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

449 000 zł68 m² 6 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu mieszkanie 68m2 na piętrze z własnym ogródkiem w stanie deweloperskim w najbliższej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Dom jednorodzinny W cichym I spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

599 000 zł126 m² 4 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:680 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

449 000 zł68 m² 6 603 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

539 000 zł78 m² 6 910 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferuję Państwu mieszkanie 78m2 na parterze z własnym ogródkiem w stanie deweloperskim w najbliższej okolicy Grodziska Mazowieckiego. Dom jednorodzinny W cichym I spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

800 000 zł180 m² 4 444 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo funkcjonalny dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 180 m2 posadowiony na działce ok 750 m2 / lokal dom nr.1a rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

599 000 zł126 m² 4 754 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Adamowiźnie Gmina Grodzisk Mazowiecki na działce ok 680m2. Piękna okolica- pod lasem, wśród pięknej zieleni. W sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży bardzo funkcjonalny dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok 180 m2 posadowiony na działce ok 750 m2 / lokal dom nr.1b rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

850 000 zł180 m² 4 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

690 000 zł130 m² 5 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.750 M2, w cichej i malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

584 900 zł96 m² 6 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam do sprzedaży 1/2 bliźniaka o pow. ok.95 m 2 posadowiony na działce ok.400 m 2 usytuowany w biskiej okolicy Grodziska Mazowieckiego Rozkład jest następujący Parter -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

719 700 zł130 m² 5 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

719 700 zł130 m² 5 536 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

690 000 zł130 m² 5 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

690 000 zł130 m² 5 308 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

600 000 zł95 m² 6 316 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Adamowizna,mazowieckie

649 000 zł132 m² 4 901,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej z działką dla lokalu o powierzchni 500 m2, zlokalizowany na obrzeżach Grodziska Mazowieckiego w miejscowości Adamowizna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przedstawiam do sprzedaży przestronny, funkcjonalny Dom- 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 130 m2, usytuowany na dużej, ładnej działce o powierzchni ok.750 m2, Dom jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

720 000 zł130 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

700 000 zł130 m² 5 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

700 000 zł130 m² 5 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

700 000 zł130 m² 5 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

700 000 zł130 m² 5 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

700 000 zł130 m² 5 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

700 000 zł130 m² 5 385 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

559 000 zł105 m² 5 324 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż połowa bliźniaka w Adamowiźnie na osiedlu Babie Lato. Powierzchnia mieszkalna 105m2, na działce ok 400m2, bardzo blisko rozległe tereny leśne, przystanek komunikacji miejskiej, sklepy,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij