Serce 0 Ulubione

Domy na wynajem Adamowizna - Oferty wynajmu domów na Mazowszu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

8 000 zł208 m² 38,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 453 m²

Oferujemy do wynajęcia nowoczesny, 5-pokojowy dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej 168m2, zlokalizowany w Adamowiźnie, gmina Grodzisk Mazowiecki. Budynek parterowy z 2025 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Dom umeblowany Janki

Janki(Adamowizna + 21 km)

6 900 zł200 m² 34,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia wyłącznie na cele biurowe dla firm. Dom wolnostojący, zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Handlowego Janki. Dom znajduje się w zamkniętym kompleksie komercyjnym (na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Komorów

Komorów(Adamowizna + 16 km)

26 900 zł750 m² 35,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Rezydencja O potencjale komercyjnym - idealna na spa, przedszkole lub pensjonat Prestiżowy Komorów | Hala sportowa 100 m | 20 pomieszczeń | Sauna I Bezpośrednio przy lesie | 20 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Kałęczyn

Kałęczyn(Adamowizna + 2 km)

750 zł150 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia piętro domu o powierzchni 150m2 na piętrze. Nowy Lokal przystosowany dla grupy osób szukających noclegu. Możliwość wynajmu obcokrajowcom. Wysoki standard wykończenia zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Lesznowola

Lesznowola(Adamowizna + 22 km)

7 400 zł88 m² 84,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Do wynajęcia nowoczesny segment zlokalizowany w Lesznowoli, na kameralnym, zamkniętym osiedlu, które gwarantuje spokój, prywatność oraz poczucie bezpieczeństwa. Nieruchomość została wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Wola Mrokowska

Wola Mrokowska(Adamowizna + 17 km)

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia nowoczesny segment położony przy ul. Ogrodowej na kameralnym, zamkniętym osiedlu. To idealna propozycja dla rodzin lub osób szukających komfortowej przestrzeni w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Milanówek(Adamowizna + 6 km)

9 000 zł200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na spokojnej ulicy w Milanówku | blisko stacji pkp Nieruchomość położona jest w cichej, kameralnej części Milanówka, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany

Żbików,Pruszków(Adamowizna + 17 km)

8 000 zł124 m² 64,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 m²

Do wynajęcia nowoczesny segment w zabudowie szeregowej o powierzchni 124 m z ogródkiem 30m , położony w spokojnej, zielonej części Pruszkowa. Świetna lokalizacja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Dom umeblowany Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki(Adamowizna + 4 km)

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:178 m²

DO wynajęcia : Lokal mieszkalny o powierzchni całkowitej 60,00 m2 ; w budynku dwu-lokalowym. Przedmiotowy lokal posadowiony jest na działce o pow.178 m2. Do lokalu przynależą dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Magdalenka

Magdalenka(Adamowizna + 20 km)

6 000 zł170 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Lex nieruchomości marta kosmowska tel.   Na wynajem komfortowy dom wolnostojący o powierzchni 170 m , usytuowany na dużej, zadbanej działce o powierzchni 1800 m . Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Komorów

Komorów(Adamowizna + 16 km)

26 900 zł750 m² 35,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Reprezentacyjna rezydencja W sercu komorowa 750 m powierzchni reprezentacyjnej | 2 gabinety I 6 apartamentów sypialnych I Salonik muzyczny I Prywatna infrastruktura sportowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Adamowizna

Adamowizna,mazowieckie

10 000 zł300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia duży dom w Adamowiznie o powierzchni 300 m2. Do domu przynależy duży garaż około 70 m2. Nieruchomość stoi na dużej posesji którą można przeznaczyć i zaadaptować.